Lotto 17 - Asta 8 - Libri antichi - Arte Africana, Islamica e Asiatica

Base d'asta:
120,00 EUR
0,00 EUR

Vinnen Arnold, Arnoldi Vinnii JC. In quatuor libros institutionum imperialium commentarius academicus et forensis Jo. Gottl. Heineccius JC. recensuit, & praefationem notulasque adjecit. Accedunt in hac novissima editione juxta exemplar Lugduniense adornatan ejusdem Vinnii quaestiones juris selectae, praemittitur ex editione Veneta Jacobi Gothofredi Historia & Bibliotheca Juris Civilis Romani. Adjectis indicibus locupletissimis. Venetiis, Ex Typographia Balleoniana, 1804. In 8°. Mezza pelle con titolo e fregi in oro al dorso. Pag.: XXVIII + 459; IV + 387. 4 libri in due volumi. Incisione al frontespizio raffigurante un'aquila bicipite con una corona tra le due teste, testatine, capilettera e finalini xilografici. Testo in latino su due colonne. Diffuse lievi fioriture
4 libri in due volumi - Ex Typographia Balleoniana - 1804 - Venetiis

Stato lotto:

Asta 8 - Libri antichi - Arte Africana, Islamica e Asiatica

06 12 2019 17:00 CET

Asta live - Inizio
06 12 2019 17:00 CET